منو
09138663156

راکتور هیدروترمال (اتوکلاو هیدروترمال)

این مدل اتوکلاو معمولا در ابعاد کوچک و برای قرار گیری در کوره (Oven) های کوچک طراحی و ساخته می شوند. راکتور هیدروترمال شرکت زریر پارس در دو مدل درب رزوه ای و درب فلنجی ساخته می شوند. برای سایزهای کوچکتر از 100 سی سی معمولا راکتورهای هیدروترمال درب رزوه ای پیشنهاد می شود. اتوکلاوهای درب رزوه ای سریع تر باز و بسته می شوند و آب بندی مناسبی دارند. در شکل زیر یک نمونه اتوکلاو هیدروترمال 25 سی سی درب رزوه ای مشاهده می شود.

 

برای مشاهده در ابعاد بزرگتر روی عکس اتوکلاو هیدروترمال کلیک کنید

 

در بعضی مدلهای اتوکلاو فقط قسمت آچار خور با روش جوشکاری متصل شده است و تمامی قسمت های تحت فشار به صورت شمش یک تکه تراشکاری شده است. هیچ گونه جوش در این راکتور هیدروترمال یا اتوکلاو هیدروترمال نبوده و شما می توانید با توجه به گارنتی اتوکلاو با اطمینان از آن استفاده نمایید. تمامی اتوکلاو های هیدروترمال با ظرف تفلونی که به اتوکلاو هیدروترمال تفلونی یا اتوکلاو تفلونی مشهور هستند دارای یک سال گارانتی بوده و تا کنون هیچ موردی از تخریب یا انفجار راکتورهای این شرکت خوشبختانه گزارش نشده است و در سرتاسر ایران در مراکز پژوهشی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

 اتوکلاو هیدروترمال
اتوکلاو هیدروترمال چند ظرفیتی

قیمت اتوکلاو یا راکتور هیدروترمال را در فروشگاه سایت ببینید

برای خرید اتوکلاو هیدروترمال تفلونی روی این لینک کلیک کنید

مطالب مرتبط
راکتور هیدروترمال 1 دقیقه

راکتور هیدروترمال مدل D

zps

با افزایش ظرفیت راکتور هیدروترمال بستن درب مخزن و سفت کردن آن دشوار تر می شود. راکتورهای هیدروترمال مدل D  ساخت شرکت زریر پارس در دو مرحله سفت می شوند. یک مرحله بستن هد مخزن است و مرحله بعد سفت کردن پیچ روی هد است نحوه کار با این اتوکلاو در فیلم آموزشی سایت موجود […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *